Naujienos

Gegužės 14 d popgrupės "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+" ir Estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA vaikai" Gudručių ir Spindulėlių grupės dalyvavo Kaišiadoryse vykusiame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurse “Linksmosios sūpynės”. Daugybė dalyvių, net 56 puikiai dainuojantys kolektyvai. Mūsų laimėjimai savo amžiaus grupių kategorijose : Spindulėlių grupė - 1 vieta, Gudručių grupė - 2 vieta, popgrupė "DO RE MI FA" - 2 vieta, popgrupė "DO RE MI FA+" - 2 vieta.

Gegužės 1 dieną popgrupė "DO RE MI FA+" ir studijos “DO RE MI FA vaikai” Spindulėlių grupė dalyvavo VIII-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokaliniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Konkurse dalyvių buvo tiek daug, kad jis vyko net 3 dienas. Jaunosios dainininkės džiaugėsi ypatingai gražia scena, apšvietimu, puikia įgarsinimo kokybe. Padainuoti pavyko puikiai ir abiems grupėms gausi tarptautinė vertinimo komisija skyrė 1ąsias laureatų vietas. Džiaugsmo buvo dar daugiau, grupės pateko tarp geriausiai pasirodžiusių laureatų ir buvo pakviestos filmuotis į Lietuvos televiziją ir dar kartą padainuoti. Taip pat paneles kalbino LRT žurnalistė. Interviu buvo nauja patirtis. Transliacijos laiką pranešime vėliau.

Kovo 20 dieną Kaune, Girstučio kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis “7 natos”. Jame dalyvavo popgrupės “DO RE MI FA”, “DO RE MI FA+”, “GUDRUČIAI” ir “SPINDULĖLIAI”. "SPINDULĖLIŲ" grupei už dainos "Plaukė žąselė 2021" atlikimą vertinimo komisija skyrė FA (fantastiško ansamblio) nominaciją, o popgrupei "DO RE MI FA" - už dainos "Rami" atlikimą - MI (melodingumo) nominaciją. Sveikiname visas grupes su puikiais pasirodymais.

Ką mokame daryti geriausiai, tą ir darome - dainuojame. Kovo 10 dieną Amerikoje vyko tarptautinis vokalo konkursas "American edition". Tarp daugybės kitų dalyvių iš 41 pasaulio šalies, jame dalyvavo ir grupės "DO RE MI FA" ir "SPINDULĖLIAI", vadovaujamos mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės. Labai džiaugiamės tarptautinės komisijos vertinimais. "Spindulėliams " skirta 1 laureatų vieta, o popgrupė "DO RE MI FA" savo amžiaus kategorijoje laimėjo 2 laureatų vietą. SVEIKINAME :).

Kovo 1 dieną sulaukėme puikių žinių iš II Tarptautinio vokalo konkurso "International Music Astana". Jame dalyvavo gausus būrys vaikų ir jaunimo iš Jungtinių Arabų Emiratų, Bulgarijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Kazachstano. Azerbaidžano. Konkurse dalyvavo ir mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės vadovaujama popgrupė "DO RE MI FA". Kompetentinga komisija popgrupei skyrė daugiausia balų ir patį aukščiausią apdovanojimą - GRAND PRIX. Sveikiname merginas.

Mus pasieke puikios naujienos iš Italijoje vykusio tarptautinio konkurso "The song". Tarp daugybės dalyvių iš 41 šalies, dalyvavo ir popgrupe "DO RE MI FA". Merginos nepaliauja stebinusios ir toliau renka laurus. Buvo labai įdomu pasitikrinti kaip mes atrodome kitų šalių kontekste.

„Gudručių“, „Spindulėlių“grupės ir popgrupes „DO RE MI FA“ ir „DO RE MI FA+“ dalyvavo II tarptautiniame muzikos konkurse „Winter stars“, kuris vyko Vilniaus lenkų kultūros namuose. SVEIKINAME -Popgrupė „DO RE MI FA“ –1 vieta, Popgrupė „DO RE MI FA+“ – 1 vieta, Estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ „Spindulėlių“ grupė – 1 vieta, Estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ „Gudručių“ grupė – 1 vieta ir dar laimėjo taurę, nes buvo įvertintos geriausiai pasirodę iš lauretų, o tokių komisijos išrinktos buvo tik trys grupės iš visų. Labai džiaugiamės ir tobulėjame toliau :).

Sausio 8-9 dienomis Vilniuje vyko 4-asis tarptautinis vaių ir jaunimo konkursas "Christmas talent league". Jame dalyvavo popgrupė "DO RE MI FA" ir Estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA vaikai" Spindulėlių grupė. Gausios komisijos sprendimu abi grupės savo amžiaus kategorijose iškovojo 1 -asias vietas. SVEIKINAME :). 

 Valio, valio, valio :). Popgrupė "DO RE MI FA" gruodžio 11 dieną Panevėžyje dalyvavo VIII tarptautiniame muzikos ir šokio konkurse "Christmas star" ir laimėjo 1 vietą. Po daugiau nei metų karantino, nuotolinio darbo, ligų, mes ir vėl džiaugėmės scena, šviesos efektais, mikrofonais ir garsinimu. Koks džiaugsmas vėl dainuoti scenoje žiūrovams ir komisijai. Net 7 žmonių komisijai esame dėkingos už tokį aukštą įvertinimą, o žiūrovams  - už gausius aplodismentus. Tai - stimulas mums toliau tobulėti.

 

Gegužės 23 dieną vyko vokalo konkursas "Pavasario fiesta" Kaune. Labai džiaugiamės, kad visos trys dalyvavusios grupės savo amžiaus kategorijose tapo laureatėmis. Popgrupė "DO RE MI FA" laimėjo 2 vietą, "Spindulėlių" ir "DO RE MI FA+" grupės 3 čias vietas. 

Sveikiname popgrupių "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+" dainininkes su pergale V-jame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos festivalyje - konkurse "Linksmosios sūpynės" :). Nors ir virtualiai, bet labai smagiai ir aukštai pasisupome. Savo amžiaus grupėse merginos iškovojo 2 laureatų vietas. Karantinas labai smarkiai pristabdė mūsų taip mėgstamus konkursus, festivalius Lietuvoje ir užsienyje, kuriuose dalyvaudavome. Labai laukiame "gyvų" konkursų, emocijų, žiūrovų.

 Mus pasiekė puiki žinia iš Latvijos, kur lapkričio 28 dieną vyko tarptautinis konkursas „Nominacija 2020“.

Spalio 18 d, sekmadienį, nuo pat ryto, Vilniaus centre galima buvo pamatyti daug vaikų ir jaunimo. Jie atvyko iš įvairių Lietuvos miestų dalyvauti IV populiariosios vokalinės muzikos festivalyje "Vaikystės šalyje", kurį suorganizavo mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė.

Dėl viruso covid 19 sukeltos pandemijos buvo atšaukta daugybė turėjusių vykti festivalių ir konkursų ne tik Lietuvoje. Turėjome dalyvauti ir konkurse Švedijoje. Dabartiniu metu vyksta renginiai tik online. Popgrupių DO RE MI FA, DO RE MI FA+, VĖJAVAIKIŲ ir RAGANAIČIŲ grupės dalyvavo online palaikymo koncerte, skirtame festivaliui "Skambantis perliukas". Festivalis turėjo vykti gegužės 9 d Kėdainiuose. 

Kviečiame į savo būrį 4 - 15 metų vaikus ir jaunimą. Priėmimas ateinantiems mokslo metams (nuo rugsėjo mėn) į Estradinio dainavimo studiją "DO RE MI FA VAIKAI" (Vilnius, Visorių 8, Fabijoniškės) jau vyksta . Formuojama ir nauja 4-5 m mažylių grupė. Informacija tel 869975307. Paspauskite nuorodą ir apie studiją paklausykite plačiau.
http://www.doremifa.lt/video/kvieciame-prisijungti-prie-musu

Vasario 22 dieną Latvijoje, Daugpilio mieste vyko VII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Svajonės pildosi". Jame taip pat dalyvavo popgrupės "DO RE MI FA" dainininkės ir studijos "DO RE MI FA VAIKAI" solistė Mantė Budrytė. Mums sekėsi puikiai. "DO RE MI FA" merginos iškovojo patį aukščiausią apdovanojimą - GRAND PRIX, o Mantė - 1 vietą. Popgrupei dar atiteko sertifikatas į konkursą Maskvoje ir 150 eur sertifikatas į konkursą Lenkijoje.  

Vasario 8 dienos ankstų rytą popgrupės  "DO RE MI FA","DO RE MI FA+", "VĖJAVAIKĖS", "PANELYTĖS" ir "SPINDULĖLIAI" su vadove Asta Drevinskiene skubėjo į Kauno Žalgirio areną, kur dalyvavo XIV ajame respublikiniame vaikų populiariosios dainos festivalyje "Baltumo šventė". Festivaliai  - smagi šventė dalyviams, tėveliams, žiūrovams. Skirtingai, negu konkursuose, čia mažiau streso, nes nėra nugalėtojų, vietų. Festivalis - tai nauja patirtis, scena, profesionalus  įgarsinimas, scenos apšvietimas, žiūrovų aplodismentai. "Baltumo šventėje" dalyvavo ir grupių naujokės, kurios žengia tik pirmus žingsnelius, mokantis dainavimo. Šeštadienis praėjo puikiai. Jaunosios dainininkės, įgijusios naujos patirties, su nauja energija ir geromis emocijomis grįžo į namus.

Nauji metai popgrupėms "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", "SPINDULĖLIŲ kvartetui" ir jų vadovei mokytojai ekspertei Astai Drevinskienei prasidėjo pergalėmis. Tarptautiniame konkurse "Christmas talent league" visos trys dalyvavusios grupės savo amžiaus kategorijose laimėjo antras laureatų vietas. Džiaugiamės, kad komisijos buvome pastebėti ir įvertinti aukštais balais. 

Įspūdingasis, šurmulingasis ir dainingasis festivalis "Rasos lašeliai"sausio 1 d, 8.45 val kviečia visus prie TV ekranų per LRT plius kanalą žiūrėti koncerto 2 dalies, kurioje dalyvauja "Vėjavaikių" ir  "DO RE MI FA+" grupių merginos.

Gruodžio 21 d netradicinėje kamerinėje erdvėje, tarp bene 500 metų menančių Pranciškonų ordino vienuolynų sienų, White piano hall salėje vyko grupių "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", Vėjavaikių, Panelyčių ir Spindulėlių grupių koncertas. Didžiulis publikos palaikymas, ovacijos , aplodismentai labai patiko mūsų jaunosioms dainininkėms :). Už nuotraukas dėkojame Aivarui Miliūnui.

Lapkričio 9 d su popgrupėmis "DO RE MI FA+" ir "VĖJAVAIKĖMIS" dalyvavome šauniame festivalyje "Rasos lašeliai" Marijampolėje, kurį filmavo ir transliuos LRT. Tobula, didžiulė scena, profesionalus apšvietimas, puiki festivalio organizacija paliko gerą įspūdį. Merginos grįžo patenkintos ir laimingos. O tai dar labiau įkvepia ir motyvuoja mokytis dainavimo.

Birželio 12-19 dienomis popgrupė „DO RE MI FA“, „DO RE MIFA tercetas“ ir studijos "DO RE MI FA VAIKAI" solistė Mantė Budrytė vyko į Graikijoje, Lutrakio kurortiniame mieste vykusį Tarptautinį konkursą „Volna idej, Grecija 2019“. Jame dalyvavo apie 500 vaikų ir jaunimo iš 7 šalių.“Labai įdomu buvo išgirsti ir pamatyti įvairių šalių atlikėjus, pristatančius savo šalį. Mums teko garbė atstovauti Lietuvai dainavimo kategorijoje – sako vadovė, mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė. Mums ir vėl šypsojosi sėkmė. Labai džiaugiamės iškovotomis laureatų vietomis. Daug dalyvių buvo apdovanoti 1, 2 ar 3 laipsnio diplomais, o popgrupė „DO RE MI FA“ penkių narių tarptautinės komisijos iš Graikijos, Baltarusijos ir Ukrainos buvo įvertinta 2 laureatų vieta, tercetas – 3 laureatų vieta, solistė Mantė Budrytė - 3 laureatų vieta, kas mus labai džiugina.“
Merginos ne tik dalyvavo konkurse, bet tęsė pažintį su Graikija. Prieš 2 metus jos lankėsi Atėnuose, Akropolyje, o šią vasarą plaukė laivu Korinto kanalu, kuris jungia Jonijos ir Egėjo jūras. Įspūdingas kanalas yra 6,3 km ilgio, 23 metrų pločio ir 80 metrų gylio. Taip pat aplankė senąjį Korintą – pirmąją Graikijos sostinę ir vieną seniausių Europos miestų. Senovės laikais jis buvo vienas didžiausių ir turtingiausių Graikijos miestų. Susipažino ir su svarbiausias paminklu senovės Korinte – Apolono šventykla. Likę tik jos griuvėsiai. Šventykla buvo pastatyta maždaug 540 m. Prieš Kristų. Taip pat buvo aplankytas ir Akrokorintas.Iššūkis buvo per 35 laipsnių karštį įlipti į 575 m esančią kalvos viršūnę, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Peloponeso kalnus. Užteko laiko poilsiui ir maudynėms šiltoje, skaidrioje Jonijos jūroje. Merginos grįžo pilnos puikių įspūdžių iš nuostabios, žydinčios, spalvingos šalies, o tokios kelionės dar labiau motyvuoja mokytis ansamblinio dainavimo subtilybių.

Sėkmingai užbaigėme šių mokslo metų festivalių, koncertų ir konkursų maratoną. Šiandien popgrupė "DO RE MI FA", "VĖJAVAIKĖS" ir solistė Mantė Budrytė dalyvavo Tarptautiniame konkurse Kaišiadoryse "Linksmosios sūpynės". Džiaugiamės rezultatais:
VĖJAVAIKĖS - 2 vieta
DO RE MI FA - 2 vieta
MANTĖ BUDRYTĖ - 2 vieta

Dar vienas smagus šeštadienis. Šį kartą dalyvavome festivalyje "Mes - pasaulis", kurį filmavo LRT. Dalyvavo popgrupės "DO RE MI FA+", "Panelytės", "Spindulėliai", "Vėjavaikės". Vaikams didelį įspūdį paliko puiki scenografija, dekoracijos, filmavimo kameros.

Prabėgo dar vienas įsimintinas ir prasmingas šeštadienis, dalyvaujant festivalyje "Skambantys perliukai" Kėdainiuose. Į jį susirinko apie 600 vaikų ir jaunimo iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Antri metai dalyvavome šiame festivalyje, į kurį vis norisi sugrįžti. Nuostabus Kėdainių senamiestis, Didžioji Rinkos aikštė, menanti Lietuvos didikus Radvilas. Net lietutis mūsų nuotaikos nesugadino. Popgrupė "DO RE MI FA+", taip pat estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių, Panelyčių, Raganaičių grupės ir solistė Mantė grįžo iš festivalio laimingos ir patenkintos, pilnos gražių įspūdžių.

Mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė, kaip ir kiekvieną pavasarį, įrašė šių mokslo metų visų savo vadovaujamų grupių atliekamas dainas profesionalioje garso įrašų studijoje. Dainos sudėtos į kompaktinę plokštelę. Viso jų net 16. Daugumai dainų muziką parašė kolektyvų vadovė. "Labai džiaugiuosi naujuoju mūsų kompaktiniu disku. Padarytas didžiulis darbas. Džiaugiuosi tuo rezultatu, kurį turime prisiminimui. Vaikai auga, balsai keičiasi, o užfiksuotas rezultatas lieka."

Gražų, saulėtą balandžio 28 osios sekmadienį popgrupių "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+" merginos skubėjo į Vilniaus Rotušę, kur vyko Broniaus Jonušo muzikos mokyklos kolektyvų baigiamasis mokslo metų koncertas. Džiugu, kad popgrupių dainininkės buvo labai šiltai priimtos žiūrovų, o jų atliekamos dainos palydėtos gausiais ir audringais aplodismentais.

Tokios intensyvios, darbingos, emociškai nuostabios ir pakilios savaitės dar neturėjome. Labai džiugu, kad tarptautiniuose konkursuose dalyvavę kolektyvai "DO RE MI FA", "VĖJAVAIKĖS", "DO RE MI FA+" komisijų buvo įvertinti aukščiausiais balais, laureatų vietomis. Balandžio 7 d mus pasiekė džiugi žinia, kad popgrupei "DO RE MI FA" buvo suteikta teisė filmuotis LRT tarp geriausiai pasirodžiusių ir aukščiausiais komisijos balais įvertintų "Muzikos talentų lygos" konkurse dalyvavusių kolektyvų. Apie transliacijos laiką per LRT informuosime vėliau.

Balandžio 6 dieną Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vyko tarptautinis konkursas „Pavasario fiesta“. Popgrupės „DO RE MI FA“ ir "VĖJAVAIKĖS" antrą dieną iš eilės dalyvavo skirtinguose konkursuose. Tai pareikalavo tiek iš merginų, tiek iš vadovės mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės labai daug susikaupimo, jėgų ir energijos. Džiugu, kad ir šiame tarptautiniame konkurse „DO RE MI FA“ merginos komisijos buvo 1 laureatų vieta, "VĖJAVAIKĖS" - 3 laureatų vieta. Konkurse teko pakovoti su labai pajėgiais, stipriais kolektyvais iš Lietuvos ir užsienio. Solistė Mantė Budrytė komisijos buvo įvertinta 1 laipsnio diplomu. Jos amžiaus kategorijoje dalyvavo 12 labai gerai dainuojančių vaikų. Kai kurie iš jų - TV projektų (tokių, kaip Laietuvos vaikų balsas) dalyviai.
Konkurse taip pat dalyvavo ir popgrupė „DO RE MI FA+“. Tai buvo pirmas konkursas, kuriame pasirodė mergytės. Prieš tai žiūrovus džiugindavo tik festivaliuose.
„Labai džiaugiuosi savo mažosomis dainininkėmis, kurioms debiutas pirmame konkurse buvo toks sėkmingas. Komisijos jos buvo įvertintos 3 laureatų vieta, nors konkurencija buvo didžiulė - dalyvavo 17 kolektyvų jų amžiaus grupėje. Grįžome laimingos ir pilnos nuostabių emocijų. Tiek daug talentingų kolektyvų ir solistų iš Lietuvos ir užsienio vienoje vietoje. Ačiū mano pačioms nuostabiausioms, talentingiausioms mergytėms ir merginoms už ištvermę, tarpusavio supratimą, vienos kitų palaikymą“ - sako mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė.

Baigėsi savaitę trukęs, didelį populiarumą išlaikantis tarptautinis vokalistų konkursas“Muzikos talentų lyga“. Jame dalyvavo virš 1000 dainininkų iš 13 pasaulio šalių. Šiemet konkursui – penkeri. Buvo sukurta kelias dienas trukusi muzikos šventė. Konkurse skambėjo populiarioji muzika, rokas, džiazas, miuziklas, folk ir kitų žanrų muzika. Į atskirą nominaciją išskirtos lietuviškos dainos. Taip nutarta skatinti jaunuosius atlikėjus rinktis ne tik užsienietišką, bet ir lietuvišką repertuarą. Konkurso dalyvius vertino gausi tarptautinė komisija, susidedanti iš vokalo pedagogų, muzikos prodiuserių, žymių dainininkų, aktorių. Moderni scenografja, profesionalus įgarsinimas, pagarba ir asmeninis organizatorių dėmesys kiekvienam vadovui bei dalyviui labai patiko šiame konkurse dalyvavusioms popgrupėms „DO RE MI FA“, "VĖJAVAIKĖS" bei „DO RE MI FA“ tercetui . Šaunu, kad organizuojami tokie konkursai, kuriuose nesijaučia konkurencijos, nors dalyvių gausa išties stebina. "DO RE MI FA" - 1 laureatų vieta, "VĖJAVAIKĖS" - 2laureatų vieta, "DO RE MI FA tercetas" - 2 laureatų vieta :).

Puslapiai